Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

Szycie kolekcji

Nasz zespół gwarantuje najwyższą jakość szycia Twojej kolekcji

Z nami uszyjesz całą kolekcję swoich ubrań – od delikatnych jedwabnych koszulek i letnich sukienek poprzez sukienki i garnitury, na płaszczach kończąc. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym JUKI, a w nim między innymi rzadko spotykanymi w Polsce maszynami do wszywania rękawów, kieszeni, czy też wycinania kołnierzyków do koszul i bluzek. Cechuje nas bardzo wysoka jakość szycia, na którą pracujemy od ponad 25 lat.

Nasz wykwalifikowany zespół składa się ze specjalistek, które od wielu pracują w naszej firmie. Cały proces szycia jest przemyślany i poukładany. Dysponujemy własną krojownią, gdzie tkanina jest profesjonalnie rozkładana, aby przed pokrojeniem ułożyła się odpowiednio, co zapobiega późniejszemu „skręcaniu się” tkaniny w gotowym wyrobie.

Samo szycie jest u nas rozdzielone na różne sekcje. Brygadzistka w zależności od modelu dzieli zespół, aby każdy skupił się na wybranych elementach, co minimalizuje błędy i niedoskonałości szycia. Każdy element jest prasowany pomiędzy zszywaniem, aby wszystkie szwy były idealnie równe.

Po skończonym procesie szycia każdy model poddawany jest kontroli, a potem prasowany i pakowany.

Dysponujemy własnym magazynem, w którym ubrania zaopatrywane są w kartonową metkę i odwieszane na wieszak lub składane i pakowane w folię.
Współpracujemy z różnymi przewoźnikami, więc w razie potrzeby możemy wysłać zamówioną kolekcję pod wskazany adres.

Pozostałe usługi

Konstrukcje odzieży
Konstruujemy odzież na podstawie projektu, rysunku lub zdjęcia Nasz zespół technologiczny stworzy… Czytaj więcej
Odszycia wzorów
Odszywamy pierwowzory modeli na podstawie wykonanych wcześniej szablonów Na podstawie opracowanych szablonów… Czytaj więcej
Stopniowanie rozmiarów
Po zatwierdzeniu ostatecznej formy modelu wykonujemy stopniowanie rozmiarów Możesz zamówić u nas… Czytaj więcej
  • Konstrukcje i pierwowzory

    Jeśli masz gotowy rysunek, a chciałbyś aby Twoja kolekcja była wykonana z najwyższą starannością, możemy przygotować dla Ciebie konstrukcje oraz odszyć pierwowzór.

    Skontaktuj się z nami
  • Przeszycia

    Jeśli masz już przygotowaną konstrukcję, tabele rozmiarów, stopniowanie oraz zakupioną tkaninę i dodatki, to możesz też nam zlecić przeszycie swojej kolekcji. Jeżeli chcesz, sprawdzimy też czy konstrukcja oraz stopniowanie zostały wykonane poprawnie.

    Skontaktuj się z nami