Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

Szycie kolekcji

Nasz zespół gwarantuje najwyższą jakość szycia Twojej kolekcji

Z nami uszyjesz całą kolekcję swoich ubrań – od delikatnych jedwabnych koszulek i letnich sukienek poprzez sukienki i garnitury, na płaszczach kończąc. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym JUKI, a w nim między innymi rzadko spotykanymi w Polsce maszynami do wszywania rękawów, kieszeni, czy też wycinania kołnierzyków do koszul i bluzek. Cechuje nas bardzo wysoka jakość szycia, na którą pracujemy od ponad 25 lat.

Nasz wykwalifikowany zespół składa się ze specjalistek, które od wielu pracują w naszej firmie. Cały proces szycia jest przemyślany i poukładany. Dysponujemy własną krojownią, gdzie tkanina jest profesjonalnie rozkładana, aby przed pokrojeniem ułożyła się odpowiednio, co zapobiega późniejszemu „skręcaniu się” tkaniny w gotowym wyrobie.

Samo szycie jest u nas rozdzielone na różne sekcje. Brygadzistka w zależności od modelu dzieli zespół, aby każdy skupił się na wybranych elementach, co minimalizuje błędy i niedoskonałości szycia. Każdy element jest prasowany pomiędzy zszywaniem, aby wszystkie szwy były idealnie równe.

Po skończonym procesie szycia każdy model poddawany jest kontroli, a potem prasowany i pakowany.

Dysponujemy własnym magazynem, w którym ubrania zaopatrywane są w kartonową metkę i odwieszane na wieszak lub składane i pakowane w folię.
Współpracujemy z różnymi przewoźnikami, więc w razie potrzeby możemy wysłać zamówioną kolekcję pod wskazany adres.