Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

Przygotowanie kolekcji

Pomagamy zaplanować i przygotować całą kolekcję Twoich ubrań

Współpracujemy z wieloma dostawcami tkanin i dodatków w Polsce i w Europie, dzięki czemu Twoja kolekcja będzie nowoczesna i dopracowana w każdym szczególe.

Jeżeli chcesz – możesz nam dostarczyć wszystkie elementy, które mają się składać na zamawiany przez Ciebie model, to znaczy guziki, zamki, tasiemki, fizeliny, klejonki itp. Jeżeli chcesz powierzyć nam organizację i zakup tych elementów możesz być pewien, że będą one najwyższej jakości.

Pamiętaj, że metki główne, papierowe kartoniki i sznureczki do nich musisz zamówić samodzielnie, ale jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze firmy do ich wykonania – służymy pomocą.
Koszt przygotowania zarówno pojedynczego modelu, jak i całej kolekcji ustalamy na indywidualnym spotkaniu z Tobą, po omówieniu wszystkich detali: jakości, ilości, stopnia skomplikowania, wykończeń i dodatków.

Możemy przygotować dla Ciebie całość kolekcji i wpisać ją w grafik naszej produkcji, tak, abyś miał pewność, że Twoja kolekcja będzie dostępna w sklepach w wybranym przez Ciebie czasie. Jeżeli natomiast chcesz ją uszyć w innym zakładzie, a u nas wykonać szablony i wzory – również przygotujemy ją dla Ciebie na najwyższym poziomie.