Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

Przygotowanie kolekcji

Pomagamy zaplanować i przygotować całą kolekcję Twoich ubrań

Współpracujemy z wieloma dostawcami tkanin i dodatków w Polsce i w Europie, dzięki czemu Twoja kolekcja będzie nowoczesna i dopracowana w każdym szczególe.

Jeżeli chcesz – możesz nam dostarczyć wszystkie elementy, które mają się składać na zamawiany przez Ciebie model, to znaczy guziki, zamki, tasiemki, fizeliny, klejonki itp. Jeżeli chcesz powierzyć nam organizację i zakup tych elementów możesz być pewien, że będą one najwyższej jakości.

Pamiętaj, że metki główne, papierowe kartoniki i sznureczki do nich musisz zamówić samodzielnie, ale jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze firmy do ich wykonania – służymy pomocą.
Koszt przygotowania zarówno pojedynczego modelu, jak i całej kolekcji ustalamy na indywidualnym spotkaniu z Tobą, po omówieniu wszystkich detali: jakości, ilości, stopnia skomplikowania, wykończeń i dodatków.

Możemy przygotować dla Ciebie całość kolekcji i wpisać ją w grafik naszej produkcji, tak, abyś miał pewność, że Twoja kolekcja będzie dostępna w sklepach w wybranym przez Ciebie czasie. Jeżeli natomiast chcesz ją uszyć w innym zakładzie, a u nas wykonać szablony i wzory – również przygotujemy ją dla Ciebie na najwyższym poziomie.

Pozostałe usługi

Konstrukcje odzieży
Konstruujemy odzież na podstawie projektu, rysunku lub zdjęcia Nasz zespół technologiczny stworzy… Czytaj więcej
Odszycia wzorów
Odszywamy pierwowzory modeli na podstawie wykonanych wcześniej szablonów Na podstawie opracowanych szablonów… Czytaj więcej
Stopniowanie rozmiarów
Po zatwierdzeniu ostatecznej formy modelu wykonujemy stopniowanie rozmiarów Możesz zamówić u nas… Czytaj więcej
  • Konstrukcje i pierwowzory

    Jeśli masz gotowy rysunek, a chciałbyś aby Twoja kolekcja była wykonana z najwyższą starannością, możemy przygotować dla Ciebie konstrukcje oraz odszyć pierwowzór.

    Skontaktuj się z nami
  • Przeszycia

    Jeśli masz już przygotowaną konstrukcję, tabele rozmiarów, stopniowanie oraz zakupioną tkaninę i dodatki, to możesz też nam zlecić przeszycie swojej kolekcji. Jeżeli chcesz, sprawdzimy też czy konstrukcja oraz stopniowanie zostały wykonane poprawnie.

    Skontaktuj się z nami