Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

Odszycia wzorów

Odszywamy pierwowzory modeli na podstawie wykonanych wcześniej szablonów

Na podstawie opracowanych szablonów odszywamy pierwszy wzór. Po odszyciu następuje etap komentarzy do pierwowzoru – sprawdzamy, czy model zgadza się z rysunkiem lub wzorem, czy należycie się układa itp. Rozwiązujemy ewentualne problemy konstrukcyjne i technologiczne.

Na tym etapie bardzo ważny jest Twój udział w komentarzach i możliwość zmierzenia modelu na wybranej przez Ciebie modelce (modelu) – dzięki temu możemy uniknąć problemów konstrukcyjnych wynikających z niedopasowania do sylwetki.

Po zaakceptowaniu pierwowzoru, w zależności od Twoich potrzeb, korygujemy odszyty model i zmieniamy szablon tak, aby uzyskać zadowalający Cię efekt.

Pozostałe usługi

Konstrukcje odzieży
Konstruujemy odzież na podstawie projektu, rysunku lub zdjęcia Nasz zespół technologiczny stworzy… Czytaj więcej
Stopniowanie rozmiarów
Po zatwierdzeniu ostatecznej formy modelu wykonujemy stopniowanie rozmiarów Możesz zamówić u nas… Czytaj więcej
Układy kroju
Optymalizujemy koszty szycia modeli poprzez tworzenie układów kroju Dzięki nowoczesnemu programowi ACCU… Czytaj więcej
  • Konstrukcje i pierwowzory

    Jeśli masz gotowy rysunek, a chciałbyś aby Twoja kolekcja była wykonana z najwyższą starannością, możemy przygotować dla Ciebie konstrukcje oraz odszyć pierwowzór.

    Skontaktuj się z nami
  • Przeszycia

    Jeśli masz już przygotowaną konstrukcję, tabele rozmiarów, stopniowanie oraz zakupioną tkaninę i dodatki, to możesz też nam zlecić przeszycie swojej kolekcji. Jeżeli chcesz, sprawdzimy też czy konstrukcja oraz stopniowanie zostały wykonane poprawnie.

    Skontaktuj się z nami