Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

O nas

Założyliśmy naszą firmę ponad 25 lat temu – w 1992 roku. Od tego czasu nieprzerwanie działamy w branży mody jako marka szyjąca pod własna nazwą MODERN i jako szwalnia współpracująca z wieloma polskimi i europejskimi markami.

Jesteśmy jedną z nielicznych w Polsce firm, które działają od tak długiego czasu i wykształciły stały zespół doświadczonych pracowników. Tak długa obecność na rynku dała nam ogromne doświadczenie w branży i pozwoliła wypracować wysoką jakość naszych usług.

To właśnie jakość jest naszym mottem przewodnim. Współpracujące z nami firmy powierzają nam przygotowanie i szycie całych kolekcji, mając pewność, że produkt, który wprowadzą na rynek, będzie na najwyższym poziomie.

Klienci, którzy z nami współpracują, mają zapewnioną opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy: wspólnie omawiamy każdy szczegół projektu, doradzamy w wyborze jakości i dodatków, staramy się, aby model był należycie skonstruowany i dobrze leżał na sylwetce. Każdy klient ma wgląd w produkcję swojego modelu lub całej kolekcji – od momentu jej przygotowania po samo szycie. Jesteśmy otwarci na uwagi klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Bardzo ważnym elementem naszej firmy jest zespół konstruktorski, który opracowuje nawet najbardziej wymagające modele. W naszym dorobku znajdują się konstrukcje zarówno skomplikowanych sukien jedwabnych jak i nowoczesnych modeli płaszczy, czy nawet ubranek dziecięcych. Na bieżąco śledzimy najnowsze pokazy mody podpatrując i ucząc się nowoczesnych krojów ubrań, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować ciekawe rozwiązania detali wykonywanych u nas modeli.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem nasza wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy zarówno młode, początkujące na rynku marki modowe, jak i funkcjonujące już firmy, którym zależy na rozwoju i dobrej jakości swoich ubrań.

Na codzień pracując z firmami modowym, które działają zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wiemy, że kluczem do sukcesu są profesjonaliści – zespół, który zawsze stanie na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Dlatego bardzo ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, zarówno w płaszczyźnie indywidualnej jak i zespołowej, abyśmy razem mogli spełniać założone wymagania i oczekiwania naszych klientów.

Nasze starania są docenione nie tylko przez naszych partnerów biznesowych, ale także otrzymaliśmy wyróżnienie od organizacji Pracodawcy Pomorza w kategorii “Pomorski Pracodawca roku 2018 – w kategorii pracodawców od 10 do 50 pracowników”.