Modern - Szwalnia - konstrukcje odzieży

O nas

Założyliśmy naszą firmę ponad 25 lat temu – w 1992 roku. Od tego czasu nieprzerwanie działamy w branży mody jako marka szyjąca pod własna nazwą MODERN i jako szwalnia współpracująca z wieloma polskimi i europejskimi markami.

Jesteśmy jedną z nielicznych w Polsce firm, które działają od tak długiego czasu i wykształciły stały zespół doświadczonych pracowników. Tak długa obecność na rynku dała nam ogromne doświadczenie w branży i pozwoliła wypracować wysoką jakość naszych usług.

To właśnie jakość jest naszym mottem przewodnim. Współpracujące z nami firmy powierzają nam przygotowanie i szycie całych kolekcji, mając pewność, że produkt, który wprowadzą na rynek, będzie na najwyższym poziomie.

Klienci, którzy z nami współpracują, mają zapewnioną opiekę i doradztwo na każdym etapie współpracy: wspólnie omawiamy każdy szczegół projektu, doradzamy w wyborze jakości i dodatków, staramy się, aby model był należycie skonstruowany i dobrze leżał na sylwetce. Każdy klient ma wgląd w produkcję swojego modelu lub całej kolekcji – od momentu jej przygotowania po samo szycie. Jesteśmy otwarci na uwagi klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Bardzo ważnym elementem naszej firmy jest zespół konstruktorski, który opracowuje nawet najbardziej wymagające modele. W naszym dorobku znajdują się konstrukcje zarówno skomplikowanych sukien jedwabnych jak i nowoczesnych modeli płaszczy, czy nawet ubranek dziecięcych. Na bieżąco śledzimy najnowsze pokazy mody podpatrując i ucząc się nowoczesnych krojów ubrań, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować ciekawe rozwiązania detali wykonywanych u nas modeli.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem nasza wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy zarówno młode, początkujące na rynku marki modowe, jak i funkcjonujące już firmy, którym zależy na rozwoju i dobrej jakości swoich ubrań.

Na codzień pracując z firmami modowym, które działają zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym wiemy, że kluczem do sukcesu są profesjonaliści – zespół, który zawsze stanie na wysokości zadania bez względu na złożoność i stopień skomplikowania zamówienia. Dlatego bardzo ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, zarówno w płaszczyźnie indywidualnej jak i zespołowej, abyśmy razem mogli spełniać założone wymagania i oczekiwania naszych klientów.

Nasze starania są docenione nie tylko przez naszych partnerów biznesowych, ale także otrzymaliśmy wyróżnienie od organizacji Pracodawcy Pomorza w kategorii „Pomorski Pracodawca roku 2018 – w kategorii pracodawców od 10 do 50 pracowników”.

Co nas wyróżnia?

 • Posiadamy 30 lat doświadczenia

 • Przykładamy niezwykłą uwagę do detali

 • Oferujemy pełne wsparcie projektowe i produkcyjne

 • Wspieramy w procesie poszukiwania dodatków i tkanin

 • Pracujemy na niskich oraz średnich seriach

 • Przewidujemy potencjalne problemy

 • Odpowiedzialnie podchodzimy do każdego projektu

 • Każdego klienta traktujemy jak równorzędnego Partnera

 • Działamy od wielu lat na rynkach europejskich

 • Pracujemy na oprogramowaniu typu CAD - Gerber AccuMark

 • Działamy czynnie na rynku modowym i obserwujemy zmieniające się trendy

 • Konstrukcje i pierwowzory

  Jeśli masz gotowy rysunek, a chciałbyś aby Twoja kolekcja była wykonana z najwyższą starannością, możemy przygotować dla Ciebie konstrukcje oraz odszyć pierwowzór.

  Skontaktuj się z nami
 • Przeszycia

  Jeśli masz już przygotowaną konstrukcję, tabele rozmiarów, stopniowanie oraz zakupioną tkaninę i dodatki, to możesz też nam zlecić przeszycie swojej kolekcji. Jeżeli chcesz, sprawdzimy też czy konstrukcja oraz stopniowanie zostały wykonane poprawnie.

  Skontaktuj się z nami
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.